Anna

Anna

Frontmanka

Anię można spotkać w wielu miejscach, podobno nawet jednocześnie. Zabójcze tempo i pożerające energię deadliny to jej chleb powszedni. Power'a na szczęście Ani nie brakuje. Koordynowanie prac nad kilkudziesięcioma tematami jednocześnie i podejmowanie kluczowych decyzji przychodzi jej z taką łatwością, że znajduje jeszcze siły na spędzanie czasu z rodziną i szeroko pojęty 'offline'. Biega, czyta, kreuje i gotuje, przy czym wiecznie się odchudza. Sushiżerca, raptus o gołębim sercu. Choć prywatnie słucha house'u, w naszym teamie gra pierwsze skrzypce.

Potrzebujesz graficznego wsparcia, wyceny, a może tylko rozmowy w miłym towarzystwie o identyfikacji wizualnej Twojej firmy? Świetnie trafiłeś! Napisz na anna@chm.media.pl

Dominika

Dominika

ILUSTROMANKA

Dominika to prawdziwy człowiek zagadka. Nigdy nie wiadomo czy właśnie wymyśla nową ilustrację czy planuje podbój świata. Stąpa mocno po ziemi, ale głowę ma ciągle w chmurach. Jej miłością są Włochy z których przywozi pyszny parmezan. Słabość do Knoppersów i Kinder Czekolady wcale nie pomogła jej przytyć. Zna cały skład reprezentacji polskiej siatkówki. Czeka na słońce, żeby znów jeździć na rolkach.

Chcesz poznać Dominikę? Pisz na dominika@chm.media.pl

Basia

Basia

SUPERMANKA

Barbara to młoda kobieta, która z wielką pasją pożera zarówno wszystkie książki jakie wpadną jej w ręce, jak też rezultaty swoich zmagań kulinarnych. Jak jednak wiadomo, nawet wyjątkowo smaczne efekty nauki gotowania nie zaspokoją palącego głodu wiedzy, tak więc Basia nieustannie się rozwija i szuka nowych sposobów wyrazu. Najwięcej radości przynosi jej borykanie się z nowymi wyzwaniami, przez co w teamie zajmuje miejsce speca od spraw trudnych i niemożliwych. Czerpie inspiracje z literatury fachowej, napędza ją muzyka, a chwilę relaksu znajduje przy swoich ukochanych kotach.

Jeśli chcesz zbadać techniczne możliwości realizacji Twoich pomysłów! Napisz na basia@chm.media.pl

Mariusz

Mariusz

Kodomaniak

Dosłownie całe jego życie to programowanie i... programowanie. Na szczęście słysząc hasła: 'HTML5', 'CSS3', 'JAVASCRIPT' czy "PHP', Mariusz czuje przyjemne mrowienie za uszami i motyle w brzuchu po czym z uśmiechem na ustach zabiera się do pracy. Z radością wypełnia XI przykazanie: "rób to co kochasz" nierzadko 24h na dobę. Pozostałe (krótkie) momenty podczas których nie ma go przy komputerze, stara się wykorzystać na sen i aktywny wypoczynek np. usiłuje nie zabić się na paralotni. Niespotykanie cierpliwy i dokładny introwertyk. Nie zna takich określeń jak "nie da się" i "to niemożliwe".

Mariusz jest zawsze zajęty, a zamkniętemu w swoim świecie programiście nie powinno się przeszkadzać, jeśli jednak koniecznie musisz się z nim skontaktować pisz na mariusz@chm.media.pl