Branding hotelu Boutique Praski

Nowoczesny branding dla 5-gwiazdkowego Boutique Praski Hotel w sercu Warszawy

Gdzie historia spotyka nowoczesność - niezwykły branding dla hotelu Boutique Praski

Klient

Boutique Praski Hotel to przyszły 5-gwiazdkowy obiekt, planowany od 2016 roku, zlokalizowany w sercu Warszawy, na osiedlu Port Praski. Zajmuje odrestaurowaną XIX-wieczną kamienicę, doskonale łącząc historyczny urok z nowoczesnym designem. Z 99 pokojami i eleganckimi przestrzeniami, hotel oferuje wyjątkową atmosferę luksusu i komfortu dla swoich gości.

Cel projektu

Naszym celem w projekcie dla Boutique Praski Hotel było stworzenie kompleksowej identyfikacji wizerunkowej, podkreślającej unikalny charakter tego luksusowego obiektu. Inspiracją była harmonia między odrestaurowaną kamienicą a nowoczesnym budynkiem, oraz duma z lokalizacji na osiedlu Port Praski. Projekt obejmował stworzenie nowoczesnego logo, znaków graficznych oraz wszelkich elementów wizualnych, które emanują elegancją i wyrażają unikalność tego miejsca.

Wynik

W rezultacie naszych prac powstała ekskluzywna identyfikacja wizualna Boutique Praski Hotel, w pełni oddająca jego wyjątkowy charakter. Nowoczesne logo i znaki graficzne doskonale harmonizują z otoczeniem, podkreślając elegancję i luksus miejsca. Zastosowana kolorystyka i delikatna typografia tworzą atmosferę przytulności i wyrafinowanego smaku. Kompletny zestaw materiałów, od drukowanych po identyfikacyjne, pozwala konsekwentnie prezentować markę Boutique Praski Hotel na różnych płaszczyznach, budując rozpoznawalność i przyciągając tych, którzy poszukują niezapomnianego doświadczenia w sercu stolicy.

Zobacz inne projekty