Logo dla Centrum Terapii

Centrum Terapii Agnieszki Świątek otrzymało od nas minimalistyczne i nowoczesne logo oddające charakter opieki oraz holistycznego podejścia do pacjenta.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie logo dla Centrum Terapii, które zaprasza na konsultacje dzieci, młodzież oraz dorosłych.

O kliencie

Potrzeba stworzenia nowego logo pojawiło się wraz z decyzją właścicielki firmy p. Agnieszki Świątek o rozwinięciu działalności i roszerzeniu grupy docelowej. Poradnia Kangurek przyjmująca głównie niemowlęta i dzieci przeobraziła się w holistyczne centrum terapeutyczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Nowe wyzwania wymagały więc rebrandingu.

Zadanie

Logo dla Centrum Terapii miało być proste, nowoczesne, oddawać charakter prowadzonej działalności. Logo miało kojarzyć się z terapią, ale również holistycznym podejściem do zdrowia pacjenta (w centrum przyjmują m.in. fizjoterapeuci, neurolodzy, podolodzy, laryngolodzy i wielu innych).

Pani Agnieszka chciała zachować kolor turkusowy, co też usznalowaliśmy. Dla zachowania lekkości i nowoczesności zestawiliśmy go w projektach z błękitem.

Zobacz inne projekty