Strona internetowa Centrum Terapii

Strona internetowa została stworzona w ramach projektu rebrandingu, mając na celu nie tylko zaprezentowanie oferty terapeutycznej, ale także stworzenie atrakcyjnego, intuicyjnego interfejsu.

Od Kangurka do Centrum Terapii
czyli przemiana marki i strony internetowej

Klient

Centrum Terapii Agnieszki Świątek, założone przez doświadczoną fizjoterapeutkę, pedagoga i terapeutę uroginekologicznego, Panią Agnieszkę. Jest to ceniona specjalistka z ogromnym doświadczeniem i rozpoznawalnością w branży terapeutycznej, prowadząca aktywnie działania edukacyjne w mediach społecznościowych.

Cel projektu

Celem projektu było przeprowadzenie rebrandingu dla Centrum Terapii Agnieszki Świątek, wcześniej znanej jako Kangurek. Chcieliśmy uporządkować różnorodną ofertę, podzielić ją na specjalizacje i usługi, oraz przedstawić w sposób przystępny dla użytkowników. Kluczowym aspektem było stworzenie nowoczesnej i intuicyjnej strony internetowej, która jednoznacznie komunikuje zakres usług dla dzieci i dorosłych.

Wynik

Projekt zakończył się stworzeniem nowoczesnej strony internetowej, która nie tylko klarownie prezentuje różnorodność oferty, ale także zapewnia łatwy dostęp do informacji o terapiach, technikach pracy, cenniku i specjalistach. Wprowadzenie filmów z mediów społecznościowych dodatkowo ułatwiło przyswajanie wiedzy o zagadnieniach terapeutycznych.

Efekt końcowy stanowi nie tylko wzrost atrakcyjności i funkcjonalności strony, lecz również skuteczną komunikację oferty Centrum Terapii Agnieszki Świątek, podnosząc jej rozpoznawalność wśród różnych grup odbiorców.

Zapraszamy Cię serdecznie na stronę internetową Centrum Terapii Agnieszki Świątek, dostępną pod adresem www.ctswiatek.pl 

Zobacz inne projekty