Projekt logo producenta tekstyliów

Zaprojektowaliśmy delikatne i kobiece logo, które odzwierciedla bogactwo wzorów tkanin oraz szerokie możliwości konfiguracji.

Kształty, wzory i opowieści z świata tekstyliów czyli jak podstawło logo dla Patterns World

Klient

Klient to firma specjalizująca się w produkcji tekstyliów, która oferuje szeroki wybór tkanin i dzianin z różnorodnymi wzorami, dając klientom możliwość stworzenia kompletnych zestawów dekoracyjnych, takich jak zasłony, poduszki, obrusy i pościel, zgodnie z ich własnymi upodobaniami i potrzebami.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie delikatnego i kobiecego logo, które odzwierciedlałoby ogromne możliwości konfiguracji dostępne w sklepie, zachęcając klientów do eksplorowania różnorodnych wzorów tkanin i tworzenia spersonalizowanych zestawów dekoracyjnych.

Wynik

Współpraca z naszym klientem, producentem tekstyliów, rozpoczęła się od projektu logo, który miał odzwierciedlać bogactwo wzorów i możliwości konfiguracji oferowanych przez firmę. Nie było to łatwe zadanie, ale dzięki trzem podejściom udało nam się stworzyć logo, które trafiło w dziesiątkę. Efektem projektu jest logo o subtelnym designie, harmonijnie współgrające z wzorami i tkaninami oferowanymi przez klienta. Logo przekazuje wrażenie lekkości i kreatywności, jednocześnie podkreślając bogactwo opcji dostępnych w sklepie, co zachęca klientów do wyboru własnych unikalnych kompozycji dekoracyjnych.

Zadowolenie klienta z finalnego projektu zaowocowało rozszerzeniem współpracy. Teraz pracujemy nad layoutem strony internetowej, wizytówkami, kartami produktowymi oraz segregatorem, tworząc spójny i atrakcyjny wizerunek marki.

Zobacz inne projekty